Trvalé plříkazy

Prosíme, abyste si přes letní prázdniny (červenec a srpen)zrušili nastavené trvalé příkazy k platbám školného a stravného.
Děkujeme.

Pytle a šuplíky

Prosíme, abyste s dětmi nejpozději do středy 29.6.2022 vyklidili šuplíky ve třídě a pytle a poličky v šatně. Od 1.7. začíná v naší mateřské škole prázdninový provoz, tak abychom vše stihli uklidit a připravit.

Dopolední vycházka do Modřanské rokle

zítra ve středu 22.6.se s dětmi oranžové třídy vypravíme na delší dopolední vycházku do Modřanské rokle.
S sebou: batůžek s pitím, svačinu dostanou děti ve školce; pokrývka hlavy, pohodlné boty
Příchod do školky do 8:30 hod

Přeplatek ze školy v přírodě

Pokud se vaše dítě zúčastnilo školy v přírodě, vyzvedněte si prosím v červené třídě přeplatek ze školy v přírodě.
Tento týden úterý, čtvrtek a pátek 7.00 - 8.30 a 12.45 - 13.00 nebo ve středu od 12.45 do 13.00 a 15.00 - 17.00.

Výlet modré třídy na Sázavu

Milí rodiče,
ve středu 22.6.2022 bychom se rády vypravily s dětmi modré třídy na
výlet na Sázavu.
Budeme cestovat vlakem, plánovaný příjezd odpoledne na vlakovou stanici
Praha-Modřany v 15:44.
S sebou: Pohodlný batůžek, dostatek pití a jídlo na celý den, pláštěnka
a papírové kapesníčky,
pokrývka hlavy, pohodlná obuv.
(Jídlo ve školce budou mít děti na tento den odhlášeno).
Příchod do školky: 8:00 hodin.

Společné fotografování tříd.

Ve čtvrtek dopoledne proběhne společné fotografování tříd.

Výlet s rodiči červené třídy

Vážení rodiče, děti a sourozenci!
Zveme vás na tradiční výlet červené třídy s rodiči, který se koná 23.6.2022.
Sraz: 16.30 na autobusové zastávce Petržílova, směr Na Beránku. Půjdeme kousek společně na louku pod ulicí U Jizby a odtud budou rodiny vyrážet samostatně po značené cestě. Čeká vás dobrodružná hra, která je určena především dětem. Na závěr bychom si rádi udělali společný ohýnek na Oddechové louce v Komořanech, je na vás, co si na ohýnku případně opečete.
Těší se Danča, Máša a Markéta

Celodenní výlet červené třídy

V pondělí 20.6.2022 jde červená třída na celodenní výlet do údolí Písnického potoka.
S sebou: jídlo a pití na celý den, pláštěnku a papírové kapesníky - vše v pohodlném batůžku

Malá technická univerzita

v úterý 21.6.2022 proběhne v červené třídě dopolední program Malé technické univerzity "Stavitelé města".

Malá technická univerzita

v pondělí 20.6.2022 proběhne v modré třídě dopolední program Malé technické univerzity "Stavitelé města".

Výlet červené třídy s rodiči

Ve čtvrtek 23.6. pořádáme tradiční výlet červené třídy s rodiči. Podrobnosti budou ještě upřesněny.
Těší se Danča, Máša a Markéta

Schůzka rodičů nově přijatých dětí

zveme Vás na první schůzku pro rodiče dětí přijatých do naší mateřské
školy k novému školnímu roku 2022/23.
Schůzka se bude konat ve středu 15.6.2022 v 17:30 hodin v modré třídě.
(Schůzka je určena Vám, rodičům, bez dětí -:)
Těšíme se na Vás.

Zahradní slavnost

Vážení stávající i bývalí rodiče, prarodiče a děti!
Zveme vás na závěrečnou zahradní slavnost naší mateřské školy v úterý 14.6. v 16.30 hodin, tentokrát bude květinová. Zahájíme pasováním předškoláků na školáky, dále budou připraveny atrakce pro děti a možná ještě další překvapení. Pokud máte možnost, prosíme o drobné předměty do našeho krámečku, v němž si děti nakupují za penízky vydělané na atrakcích. Těšíme se na vaše originální úbory! Jídlo a pití tradičně připravují rodiče, prosíme pokud je to možné, abyste ho přinesli dopoledne nebo v poledne, aby ho paní kuchařky a uklízečky mohly včas připravit na stoly. Děti si vyzvedávejte ve třídách před začátkem slavnosti, aby o ni nepřišly. Na zahradě za děti již zodpovídají rodiče.

Malá technická univerzita Stavitel města

v pondělí 6.6.2022 proběhne v oranžové třídě dopolední program Malé technické univerzity "Stavitelé města".

Celodenní výlet do zooparku Zelčín

Ve středu 8.6.2022 jede celá naše školka na celodenní výlet objednaným autobusem do zooparku Zelčín.
S sebou: jídlo a pití na celý den (ve školce bude strava odhlášena),pláštěnka, balíček papírových kapesníků, vše v pohodlném batůžku

Kroužky ke konci školního roku

ve středu 1.6. proběhne náhradní a zároveň také poslední hodina angličtiny v obvyklém čase.
Příští týden v pondělí 6.6. proběhne poslední kroužek keramiky a v úterý 7.6. také závěrečná lekce Maxíka.
Kroužek Vědeckých pokusů byl zakončen již tento týden.

Zápisy Lex Ukrajina

Zápisy do mateřských škol pro uprchlíky z Ukrajiny v mateřských školách
zřizovaných MČ Praha 12
Записи до дитячих садків для біженців з України
в дитячих садках заснованих МЧ Прага 12

Rudolfínek

ve čtvrtek 2.6.2022 jdeme s dětmi z modré třídy na hudební dílničku do Rudolfína "Pelíšek plný bicích".
Příchod do školky do 8:15 hodin.
Návrat k pozdnímu obědu. Vyzvedávání dětí po obědě po 13té hodině.
S sebou: Batůžek s pitím, kapesníčky, v případě deště pláštěnku.
Svačinu dostanou děti ze školky.